Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Apply
pl: Zastosuj
