Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: Statistics
fa: آمار

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Apply
fa: تایید

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
