Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Statistics
uk: Статистика

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sessions
uk: Сеанси
