GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Method
ast: Métodu
