GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Category
az: Kateqoriya

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan
