GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Method
be: Метад
