GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ
