GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
