GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Staðsetning
