GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Statistics
ku: ئامار

en: Page
ku: پەڕە

en: Location
ku: شوێن
