GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
