GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Method
sk: Metóda
