GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Statistics
sv: Statistik

en: Page
sv: Sida

en: Location
sv: Plats

en: Method
sv: Metod
