GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Category
ta: வகை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்
