GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja
