GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Location
bn: অবস্থান
