GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina
