GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Method
jv: Metode
