GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
