GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ
