GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad
