GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
