GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Statistics
sl: Statistika

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Method
sl: Metoda
