GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Method
ta: முறை
