GA Reports (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
