GA Reports (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Messages
kk: Хаттар

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
