GA Reports (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
