GA Reports (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Contains
oc: Conten

en: Does not contain
oc: Conten pas

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Messages
oc: Messatges

en: Apply
oc: Aplicar

en: @min and @max
oc: @min e @max

en: contains
oc: cont=en

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: exposed
oc: expausat

en: And max
oc: Et max

en: And
oc: Et

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Master
oc: Maître
