GA Reports (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conţine

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Desc
ro: Descendent

en: Users
ro: Utilizatori

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Messages
ro: Mesaje

en: Apply
ro: Aplică

en: @min and @max
ro: @min şi @max

en: contains
ro: conţine

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: exposed
ro: expus

en: And max
ro: Şi max

en: And
ro: Şi

en: !has
ro: !are

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Import fields
ro: Importă câmpuri
