GA Reports (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Users
ast: Usuarios
