GA Reports (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Users
bg: Потребители

en: Messages
bg: Съобщения

en: Apply
bg: Търси

en: contains
bg: съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
