GA Reports (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: Asc
eo: kreske
