GA Reports (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
