GA Reports (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
