GA Reports (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: All
pt: Todos

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Contains
pt: Contém

en: Does not contain
pt: Não contém

en: Is less than
pt: É inferior a

en: Is less than or equal to
pt: É menor ou igual a

en: Is equal to
pt: É igual a

en: Is greater than or equal to
pt: É maior ou igual a

en: Is greater than
pt: É maior que

en: Is not equal to
pt: Não é igual a

en: Desc
pt: Descendente

en: Users
pt: Utilizadores

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Messages
pt: Mensagens

en: Apply
pt: Aplicar

en: @min and @max
pt: @min e @max

en: contains
pt: contém

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: exposed
pt: expostos

en: And max
pt: E máx

en: And
pt: E

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
