GA Reports (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Users
sq: Përdorues

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
