GA Reports (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Block
sr: Блок

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: contains
sr: садржи

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
