GA Reports (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: HELP
ug: ياردەم
