GA Reports (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Is less than
vi: Nhỏ hơn

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Is greater than
vi: Lớn hơn

en: Is not equal to
vi: Khác

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Users
vi: Người dùng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Messages
vi: Thông báo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: @min and @max
vi: @min và @max

en: contains
vi: chứa

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Profile ID
vi: Mã hồ sơ

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: exposed
vi: đã trình bày

en: Min
vi: Tối thiểu

en: And max
vi: Và tối đa

en: And
vi: Và

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
