GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
