GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Roles
ca: Rols

en: Users
ca: Usuaris

en: Basics
ca: Bàsics

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Plugins
ca: Connectors
