GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Domains
cs: Domény
