GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Roles
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Privacy
hi: गोपनीयता

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
