GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Roles
it: Ruoli

en: Users
it: Utenti

en: Plugins
it: Plugin

en: Domains
it: Domini
