GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
