GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Basics
ug: ئاساسلىق بىلىملەر

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
