GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Roles
uk: Ролі

en: Users
uk: Користувачі

en: Basics
uk: Основні

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Domains
uk: Домени

en: Anonymize IP
uk: Анонімізація IP-адреси

en: Track User ID
uk: Відстежувати User ID
