GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Plugins
et: Pluginad

en: Domains
et: Domeenid
