GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Users
gl: Usuarios

en: Plugins
gl: Complementos

en: Domains
gl: Dominios
