GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Roles
he: תפקידים

en: Users
he: חברי האתר

en: Privacy
he: פרטיות

en: Plugins
he: פלאגינים
